Про Мобільну Психологічну Допомогу

«Мобільна психологічна допомога» - це сайт оптимізований для мобільних приладів , що створено за ініціативою і при і фінансовій підтримці Канадсько-Української Фундації (Canada-Ukraine Foundation) http://www.cufoundation.ca/ . Проект спрямовано насамперед на надання психологічної допомоги учасникам АТО і членам їхніх сімей. Сайтом також зможуть скористатися всі люди, які відчувають наслідки психотравмуючих подій, та фахівці в галузі психічного здоров’я.


Ресурсну основу проекту складають матеріали канадської організації Operational Stress Injury (OSI) Clinics http://datacloud.me/OSIConnect/en/index.php – мережі клінік, що опікуються психічним здоров’ям колишніх військовослужбовців і ветеранів поліції, які також здійснюють профілактику/лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Ці матеріали були надані проекту Королівським центром психічного здоров’я в Оттаві - The Royal Ottawa Mental Health Centre http://www.theroyal.ca/, за що ми їм щиро вдячні.


Наш сайт пропонує інтерактивні опитувальники, за допомогою яких користувач зможе визначити власний стан психічного здоров’я, виявити первинні ознаки розладів і спланувати подальші дії. На сайті також розміщено корисну інформацію для учасників бойових дій, їхніх рідних і знайомих про шляхи подолання стресових обставин. Інформація про установи й організації в Україні, де можна отримати кваліфіковану допомогу фахівців актуальна на 01.03.15. Сторона, що розміщує інформацію не несе відповідальності за зміст розміщеного матеріалу.


Даний ресурс є безкоштовним. Ви можете ним скористатися з мобільних телефонів, комп’ютерів та інших мобільних приладів.


Наші партнери в Україні:

  • Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій. http://psyservice.org/
  • На сайті Асоціації буде відбуватися поточна актуалізація бази даних українських клінік та установ, що надають психологічну допомогу. Просимо звернути увагу: запис на реабілітацію в більшість реабілітаційних центрів проводиться виключно через лікуючого лікаря і за існуючої державної процедурі
  • Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського (ТДМУ) http://www.tdmu.edu.ua/

Валентина Буковська, психолог - про сайт: